Karbonový detoxikační šampon na vlasy KAYPRO

  • -30 Kč
Karbonový detoxikační šampon na vlasy KAYPRO
search
  • Karbonový detoxikační šampon na vlasy KAYPRO
  • Karbonový detoxikační šampon na vlasy KAYPRO

Carbon Shampoo Toning KAYPRO (350ml)

Karbonový detoxikační šampon pro rozjasnění a tónování bílých a šedivých vlasů s potlačením žlutých odlesků pro detoxikaci a čištění vlasů. Založený na přírodním rostlinném aktivním uhlím. Nové složení s vitamíny, minerály a antioxidanty určené k posílení vlasů. Veganský, bez obsahu parabenů, silikonů a sulfátů.

Více o produktu

339 Kč 369 Kč Sleva 30 Kč Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní.

280.17 bez DPH

Počet
skladem

KAYPRO Italy
KAYPRO Toning Carbon Shampoo 350ml

Parametry

Typ produktu
Šampony

Použití: naneste šampon na vlhké vlasy a jemně masírujte 2-3 minuty a poté opláchněte vodou. Doporučujeme kombinovat pro maximální účinek s karbonovou maskou KAYPRO Carbon Mask.

Účinky: detoxikace vlasů - posílení vlasů - čištění vlasů - dodání vitamínů - neutralizace žlutých odlesků - rozjasnění bílých či šedivých vlasů

Karbonová péče KAYPRO Toning Carbon pro rozjasnění a tónování bílých a šedivých vlasů s potlačením žlutých odlesků s antioxidačním efektem pro detox a čištění vlasů. Založená na přírodním rostlinném aktivním uhlím. Celá řada je určena k posílení vlasů, které jsou poškozeny působením agresivních vnějších vlivů či chemickými procesy. Aktivní složky pronikají do vlasů a rekonstruují a čistí je do hloubky. Nové složení s vitamíny, minerály a antioxidanty určené k posílení vlasů. Veganský, bez obsahu parabenů, silikonů a sulfátů.