PROFESIONÁLNÍ PÉČE PRO VLASY

Profesionální vlasová kosmetika prémiových značek ze zahraničí. Kamenný kadeřnický obchod a On-line prodej již přes 23 let pro Vás na českém trhu. Prémiové značky profesionální vlasové kosmetiky a péče pro vlasy z Anglie, Francie, Itálie, Německa, Španělska, USA a dalších. Vyzkoušejte kadeřníky doporučené produkty přímo na Vaše vlasy.

Specializujeme se pouze na prémiové profesionální značky vlasové kosmetiky ze zahraničí. Naší prioritou je Vám vždy nabídnout profesionální péči, kterou používají kadeřníci v salonech po celém světě. Spolupracujeme se zahraničními i českými kadeřníky a díky tomu pravidelně testujeme nové produkty, které najdete v naší nabídce. Díky tomu Vám vždy můžeme doporučit vhodný produkt pro Váš typ vlasů. 

V naší nabídce profesionální vlasové péče naleznete veškerou péči pro komplexní řešení pro každý typ vlasů. Od speciálních regeneračních masek, výživných šamponů, kondicionérů, regeneračních olejů a elixírů až po finální péči o vlasy v podobě stylingových a ochranných produktů pro každodenní péči o vlasy. Nabídku produktů každý týden doplňujeme o nové produkty a novinky. 

Doprava ZDARMA nebo již od 39,- Kč.

Nejrychlejší a nejlevnější doručení přes Zásilkovnu.

99% produktů vždy skladem.

Jsme tu pro Vás již více jak 23 let.

Bezpečná a rychlá platba On-line GO PAY, Převodem na účet nebo platba NA DOBÍRKU.

Možnost objednávky bez registrace.Všechny uvedené produkty můžete také osobně zakoupit v našem kamenném obchodě (kadeřnickém obchodě):

BEAUTYPLACE.CZ, Váňova 908, 272 01 Kladno  - tel. kontakt: +420 777 212 342 - email:  info@peceprovlasy.cz


Naším závazkem je Vaše maximální spokojenost. Rádi Vám také telefonicky poradíme s výběrem profesionální vlasové kosmetiky.


Na Vaše případné dotazy se těší tým,

PecePROvlasy.cz