Profesionální vlasová kosmetika a péče o vlasy
krásné a zdravé vlasy s profesionální vlasovou kosmetikou
exkluzivní profesionální značky z Anglie, Francie, Itálie, Německa, Španělska a USA


Vaše krásné a zdravé vlasy jsou našim hlavním cílem. Na našich stránkách naleznete řešení pro každý typ vlasů s doporučením od profesionálních kadeřníků. Veškeré produkty jsou vždy otestovány naším týmem kadeřníků přímo v kadeřnických salonech a proto Vám vždy nabízíme to nejlepší z profesionální péče o vlasy.

Všechny uvedené produkty můžete také osobně zakoupit v našem kamenném obchodě, který je určen jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro konečné zákazníky pro domácí péči. Náš obchod naleznete již 20 let na adrese:

BEAUTYPLACE.CZ, Váňova 908, 272 01 Kladno  - tel. kontakt: +420 777 212 342

Najdete zde exkluzivní značky vlasové kosmetiky z Anglie, Francie, Itálie, Německa, Španělska a USA. Jednoduše si tak můžete vybrat z široké nabídky dle požadavků na váš typ vlasů - šampony, kondicionéry, regenerační přípravky, masky, oleje, barvy na vlasy, laky, séra a další.

Pravidelně pro vás tým kadeřníků připravuje vlasový blog s radami a tipy v péči o vlasy. Objednávky bez registrace, rychlé a bezpečné platby kartou on-line GO PAY. Možnost doručení objednávky zdarma.


Naším závazkem je Vaše maximální spokojenost.
Rádi Vám také telefonicky poradíme s výběrem profesionální vlasové kosmetiky.


Na Vaše případné dotazy se těší tým,
pecePROvlasy.cz