Přírodní řada OLEA GREEN

Informace

DÁRKOVÝ SET PŘÍRODNÍ PÉČE OLEA GREEN - 3 produkty

Dott.Solari cosmetics
DÁRKOVÝ SET 3 produktů přírodní péče OLEA GREEN bez obsahu parabenů

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 79 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 79 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 24 Kč.


799 Kč

-20%

999 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

PÉČE dle typu vlasů Suché, poškozené
STYLING dle typu vlasů Roztřepené vlasy
PÉČE dle typu produktu Speciální sety

Více informací

Dott.Solari cosmetics
DÁRKOVÝ SET 3 produktů přírodní péče OLEA GREEN bez obsahu parabenů

Dolce Hemp Shampoo - konopný regenerační šampon s obsahem konopného a ostružinového oleje (300ml)
Vhodný pro všechny typy vlasů, dokonce i pro citlivé vlasy dětí. Dodává vlasům výživu, hebkost a lesk. Ostružinový olej podporuje regeneraci roztřepených konečků a zlepšuje jejich elasticitu a jemnost. Vhodný pro každodenní použití.
Použití: naneste šampon po celé délce vlasů a jemně vmasírujte. Poté opláchněte vodou. Pro maximální péči doporučujeme kombinovat s konopnou maskou Dolce Hemp Cream a olejem Dolce Hemp Oil.

Dolce Hemp Cream - konopná regenerační hydratační maska s obsahem konopného a ostružinového oleje (300ml)
Regenerační hydratační maska s obsahem konopného a ostružinového oleje. Aktivní přírodní složky pomáhají ochraňovat strukturu vlasů a zlepšují trvanlivost barvených vlasů. Dodává vlasům hydrataci, výživu, hebkost, vitalitu a lesk. Ostružinový olej podporuje regeneraci roztřepených konečků a zlepšuje jejich elasticitu a jemnost.
Použití: umyjte vlasy šamponem Dolce Hemp Shampoo a poté naneste masku po celé délce vlasů až ke konečkům. Nechte 3-5 minut působit a poté opláchněte vodou. Pro finální úpravu doporučujeme nanést konopný olej Dolce Hemp Oil.

Dolce Hemp Oil - konopný regenerační olej (100ml)
Regenerační olej na vlasy s obsahem konopného a ostružinového oleje. Aktivní přírodní složky dodávají vlasům hydrataci, výživu, hebkost, vitalitu a lesk, aniž by vlasy zatěžovaly. Ostružinový olej podporuje regeneraci roztřepených konečků a zlepšuje jejich elasticitu a jemnost.
Použití: aplikujte 1-2 dávky na umyté vlasy, osušené pouze přikládáním ručníku i na konečky a přistupte k fenování. Nebo aplikujte na suché vlasy pro finální úpravu a dodání kondicionačního účinku a rovnoměrné hydratace vlasové struktury. Pro zintenzivnění hydratačního účinku ošetření OLEA GREEN aplikujte pár kapek před umytím šamponem a nechte několik minut působit. Pro maximální péči doporučujeme kombinovat s konopným šamponem Hemp Dolce shampoo a maskou Hemp Dolce Cream.