KAYPRO Italy

Informace

neutralizace nežádoucích měděných / červených tónů u tmavě barvených vlasů - No Orange set Zobrazit větší

No Orange set 350+250+200ml - set pro neutralizaci nežádoucích měděných / červených tónů u tmavě barvených vlasů

neutralizace nežádoucích měděných / červených tónů u tmavě barvených vlasů - No Orange set

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 74 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 74 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 22 Kč.


749 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

PÉČE dle typu vlasů Barvené
PÉČE dle typu produktu Speciální sety

Více informací

No Orange Gigs PROFESSIONAL set

dokonalá barva vlasů - set pro neutralizaci nežádoucích měděných / červených tónů u tmavě barvených vlasů

Speciální set pro potlačení (neutralizaci) nežádoucích měděných / červených tónů u tmavě barvených vlasů. Profesionální ošetření pomocí speciálního modrého pigmentu, které dodává lesk a zvyšuje studené tóny v tmavě barvených vlasech. Výsledkem je, že měděné / červené / oranžové tóny jsou neutralizovány. Doporučeno pro tmavě barvené vlasy. Neutralizuje nežádoucí měděné / červené tóny.

 

Set obsahuje:

- Oranžový šampon pro potlačení nežádoucích měděných/červených tónů

- Oranžová maska pro potlačení nežádoucích měděných/červených tónů

- Speciální oživující sprej na barvené či odbarvované vlasy pro obnovení lesku

 

 

No Orange Shampoo

Šampon pro potlačení (neutralizaci) nežádoucích měděných/červených tónů u tmavě barvených vlasů. Vhodné pro barevné vlasy s tmavými odstíny. Jemně čistí a neutralizuje nežádoucí měděné / červené odstíny, takže vlasy se lesknou a hydratují. Použití: použijte vhodné rukavice, aplikujte na mokré vlasy, masírujte, nechte působit 1 - 5 minut a poté vlasy opláchněte vodou a osušte ručníkem. Poté pokračujte v aplikaci masky No Orange Mask. Nepoužívejte na odbarvené nebo pruhované vlasy.

 

No Orange Mask

Maska pro potlačení (neutralizaci) nežádoucích měděných/červených tónů u tmavě barvených vlasů. Vhodné pro barevné vlasy s tmavými odstíny. Bohatý, koncentrovaný vzorec zanechává vlasy mimořádně měkké a lesklé. Použití: po umytí vlasů šamponem No Orange Shampoo si nasaďte ochranné rukavice a aplikujte masku na délky a konce vlasů vysušených ručníkem. Nechte působit 3 - 5 minut a poté vlasy jemně opláchněte vodou. Nepoužívejte na odbarvené nebo pruhované vlasy.

 

Sublime Hair Spray

Bezoplachující sprej na vlasy ideální pro obnovení lesku na barvené nebo odbarvené vlasy, které ztratily strukturu a měkkost. Vysoce restrukturalizační, koncentrovaná, nemastná formulace přináší intenzivní a efektivní výživu oslabeným oblastem vlasů. Použití: naneste sprej na vlhké vlasy, rozčešte hřebenem a vysušte fénem. Neoplachujte.