KAYPRO Italy

Informace

Sleva! dokonalá blond - Silver set pro neutralizaci nežádoucích žlutých tónů Zobrazit větší

Silver set No Yellow 350+250+200ml - stříbrný set 3 produktů pro péči o blond melírované vlasy a pro neutralizaci nežádoucích žl

dokonalá blond - Silver set pro neutralizaci nežádoucích žlutých tónů

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 79 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 79 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 24 Kč.


799 Kč

-20%

999 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

NO YELLOW GIGS PROFESSIONAL set

Speciální set pro neutralizaci nežádoucích žlutých tónů v šedých a odbarvených (melírovaných) vlasech. Inovativní profesionální ošetření formulované se speciálním fialovým pigmentem, které dodává odbarvovaným vlasům krásné stříbrné tóny při zachování krásy a zdraví vlasů od kořínků až po konečky. Výsledkem jsou dokonale stříbrné tóny bez žlutých odlesků.

 

Set obsahuje:

- Stříbrný protižloutnoucí šampon

- Stříbrná protižloutnoucí maska

- Speciální oživující sprej na barvené či odbarvované vlasy pro obnovení lesku

 

NoYellow Gigs Shampoo

Protižloutnoucí stříbrný šampon pro odbarvené nebo šedivé vlasy. Vytvořený s použitím speciálního vzorce s fialovým pigmentem, který oživuje chladné odstíny a umožňuje neutralizovat žluté odstíny a zabraňuje jejich opětovnému objevení. Potlačuje nežádoucí žluté odlesky na šedivých a světle blonďatých vlasech a na melíru. Použití: naneste na mokré vlasy, masírujte a nechte působit 1 až 5 minut a poté důkladně opláchněte vodou. Pokud je potřeba, tak tuto akci opakujte.

 

NoYellow Gigs Mask

Protižloutnoucí stříbrná maska pro odbarvené nebo šedivé vlasy. Vytvořený s použitím speciálního vzorce s fialovým pigmentem, který oživuje chladné odstíny a umožňuje neutralizovat žluté odstíny a zabraňuje jejich opětovnému objevení. Potlačuje nežádoucí žluté odlesky na šedivých a světle blonďatých vlasech a na melíru. Použití: po umytí vlasů stříbrným šamponem NoYellowGigs Shampoo si nasaďte jednorázové rukavice a aplikujte na délky a konce vlasů osušených ručníkem. Nechejte 3 - 5 minut působit a poté opláchněte.

 

Sublime Hair Spray

Bezoplachující sprej na vlasy ideální pro obnovení lesku na barvené nebo odbarvené vlasy, které ztratily strukturu a měkkost. Vysoce restrukturalizační, koncentrovaná, nemastná formulace přináší intenzivní a efektivní výživu oslabeným oblastem vlasů. Použití: naneste sprej na vlhké vlasy, rozčešte hřebenem a vysušte fénem. Neoplachujte.