KAYPRO Italy

Informace

Sleva! Detoxikační set pro vlasy - PURAGE care Zobrazit větší

Purage Detoxygen set 500+350+150ml - detoxikační set pro vlasy bez silikonů, parabenů a sulfátů pro dokonalou detoxikaci vlasů a

KAYPRO Italy
PURAGE care - detoxikační set pro vlasy BEZ OBSAHU silikonů, parabenů a sulfátů
Detoxikační řada PURAGE je kompletní léčba, která účinně bojuje proti nežádoucím účinkům moderního života. Aktivní principy přítomné v inovativním vzorci byly vybrány pro jejich dokonalé vyčištění a péči. Vybrané aktivní složky, jako je černý uhlík, bílý jíl a esenciální oleje.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 99 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 99 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 30 Kč.


995 Kč

-295 Kč

1 290 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

PÉČE dle typu vlasů Suché, poškozené
PÉČE dle typu produktu Speciální sety

Více informací

KAYPRO Italy
PURAGE care - detoxikační set pro vlasy BEZ OBSAHU silikonů, parabenů a sulfátů

Detoxikační řada PURAGE je kompletní léčba, která účinně bojuje proti nežádoucím účinkům moderního života. Aktivní principy přítomné v inovativním vzorci byly vybrány pro jejich dokonalé vyčištění a péči. Vybrané aktivní složky, jako je černý uhlík, bílý jíl a esenciální oleje. Jedná se o všechny prvky, které se nacházejí v přírodě a byly od nepaměti použity pro své mimořádně přínosné vlastnosti.
 
Účinky:
detoxikace vlasů
dokonalý čistící účinek
dodání lesku
regenerace vlasů
hydratace

Složení:
aktivní čistící složky
černý uhlík
bílý jíl
esenciální oleje

Typ vlasů:
pro všechny typy vlasů

Způsob použití:
Tři jednoduché kroky pro kompletní vyčištění Vašich vlasů

1/  Pre-Shampoo Detox CREAM, detoxikační „krém“ bohatý na esenciální oleje, připravuje pokožku hlavy odstraněním všech druhů nečistot.

2/  Šampon Detox využívá všechny silné detoxikační vlastnosti BLACK CARBON (černý uhlík). Jedná se o prvek, který účinně vstřebává vše, co naše vlasy poškozuje - toxiny, znečištěné ovzduší a bakterie, což umožňuje vlasům "přirozeně dýchat".

3/  Uvolňující maska je určena k obnovení správné úrovně hydratace díky WHITE CLAY (bílý jíl). Vlasy jsou poté zdravé, lesklé a plné života, díky těmto produktům, které jsou BEZ OBSAHU silikonů, síranů, parabenů nebo umělých barviv.


Set obsahuje:
1x Pre-Shampoo Detox CREAM Essential Oils (150ml)
1x Detox Shampoo Black Carbon (350ml)
1x Soothing Mask White Clay (500ml)