botu cure hloubková péče

Informace

BOTU - CURE spray (200ml) - rekonstrukční sprej s rostlinnými peptidy pro velmi poškozené vlasy, které mají tendenci se lámat Zobrazit větší

Botu Cure spray 200ml - rekonstrukční neoplachující sprej pro lámavé a poškozené vlasy

KAYPRO Italy
Botu Cure Spray (200ml) - rekonstrukční neoplachující sprej s rostlinnými peptidy pro velmi poškozené vlasy, které mají tendenci se lámat. Provádí intenzivní rekonstrukční akci na vlákna vlasů, posílení, opravu a zvýšení odolnosti. Doporučujeme používat v kombinaci s šamponem a maskou KAYPRO Botu Cure.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 28 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 28 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 8 Kč.


289 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

PÉČE dle typu vlasů Suché, poškozené
PÉČE dle typu produktu Bezoplachová péče

Více informací

KAYPRO Italy
Botu Cure Spray (200ml) - rekonstrukční neoplachující sprej s rostlinnými peptidy pro velmi poškozené vlasy, které mají tendenci se lámat

Provádí intenzivní rekonstrukční akci na vlákna vlasů, posílení, opravu a zvýšení odolnosti. Doporučujeme používat v kombinaci s šamponem a maskou KAYPRO Botu Cure.

Účinky:
regenerace silně poškozených vlasů
rekonstrukce vlasů zevnitř
usnadňuje rozčesávání vlasů, rozplétá vlasy

Složení:
rostlinné peptidy
krémová formule
rekonstrukční regenerační složky

Typ vlasů:
silně poškozené vlasy, lámavé vlasy

Způsob použití:
sprej naneste na vlasy na každou sekci, masírujte od konečků až k hlavě a nechte pod ručníkem po dobu 5 minut pod zdrojem tepla. Neoplachujte. Doporučujeme používat v kombinaci s šamponem a maskou KAYPRO Botu Cure.