JAK JEDNODUŠE OŽIVIT BARVU VAŠICH VLASŮ

Barevné oživující masky na vlasy Color Mask od italské značky Dott.Solari Cosmetics ideální pro jemné krémové kondicionační barvení a pro obnovení barvy. Multifunkční složení, které v rámci jediné aplikace vyživuje vlasy do hloubky a uděluje jim jedinečné a zářivé barevné odstíny. Ideální pro obnovení odlesků v barvených vlasech, pro vytvoření nových odlesků na odbarvených vlasech. 

Vyživující a oživující barevné masky pro obnovu lesku a barvy vlasů s obsahem Luminescine a Arganového oleje. COLOR MASK Dott.Solari - je řada výživných a oživujících barevných masek na vlasy pro obnovu lesku a barvy u barvených vlasů, které lze vzájemně mezi sebou kombinovat, vytvářet tak fascinující odstíny. Barevné masky pomáhají udržet barvu a lesk barvených vlasů, které vydrží až 5 mytí šamponem.

Díky COLOR MASK je možné vlasy rozjasnit, neutralizovat nežádoucí žluté odlesky, dodat barvě hloubku a intenzitu a zároveň posílit strukturu vlasů.

BAREVNÉ MASKY

• Zvýrazní a oživí barvu pro bezkonkurenční lesk

• Chrání barvu před oxidací, zlepšuje trvanlivost barvy a dodává lesk 

• Dokonale vyživuje vlasy pro zdraví vzhled vlasů

BAREVNÉ MASKY jsou nepostradatelnou volbou:

• pro salon, pro vytvoření jedinečných barevných efektů specificky pro každého zákazníka a pro nabídnutí personalizované služby, která posiluje loajalitu vašich zákazníků.

• pro klienta, pro vyživení barvy a lesku vlasů mezi jednotlivými barveními. Na přírodních vlasech dodává lesk a svůdné odstíny.

COLOR MASK je řada barevných masek s přímými pigmenty, které dodávají výživu a zářivé odlesky přírodním nebo barveným vlasům. Obsahují arganový olej, který posiluje strukturu vlasů, složku Luminescine, která dodává kosmetické barvě jedinečný lesk a vitamíny s antioxidačním účinkem, které zachovávají intenzitu odlesku mezi jednotlivými barveními.

Luminescine: patentovaná molekula, která dodává vlasům lesk a jas. Jeho působení, založené na fotoluminiscenci květiny divizny, je schopno transformovat UV záření na zdroj jasu pro vlasy, což jim dodává zářivý, jasný a mladý vzhled.

Arganový olej: tento vzácný olej, získávaný z plodů trnitého arganu, rostliny, která roste výhradně v jižním Maroku, byl po tisíciletí používán jako elixír krásy. Je bohatý na nenasycené kyseliny a vitamin E, které z něj činí drahocenný prvek pro zvlhčení, výživu a ochranu vlasů.

Vitamíny E a Vitamin C: vitamíny, ovlivňující růst a zdraví vlasů, takže jsou méně křehké.

Naše synergická směs vitamínů E a C posiluje vlasy a působí antioxidačně, čímž chrání kosmetickou barvu a zpomaluje její stárnutí.

Získané zvýraznění závisí na základu barvy, na který se barevná maska nanáší, a to jak na přírodní, tak na barvené / odbarvované vlasy. Čím menší pórovitost vlasů, tím delší je účinek: velmi porézní vlasy mají po absorpci pigmentů tendenci je velmi rychle uvolňovat. Čím jsou vlasy světlejší, tím větší je intenzita zvýraznění.

Příklad: aplikace čistě měděné masky na základu vlasů ve výšce 7 povede k odlesku v barvě čisté mědi, zatímco na základu 8 bude výsledkem intenzivní měděný odlesk.

COLOR MASK lze míchat dle principů kolorimetrie. Můžete například mírně ztmavit odlesk Sand Color Mask (písková) smícháním masky s částí čokoládové barevné masky. Chcete-li získat tmavší měděné zvýraznění, můžete také přidat část masky v barvě tmavě červené. K získání mahagonové barvy lze smíchat masku barvy fialové a červené ve stejném poměru.

Tipy pro salon

Barevnou masku lze použít po každém barvení nebo odbarvování k vytvoření nových a personalizovaných zvýraznění a odlesků barev. Masku lze rovněž použít po každém mytí k udržení a obnovení již dříve barvených vlasů. Na neošetřených vlasech (nebarvených) použití masky vlasy rozjasní a dodá novou vitalitu matným vlasům a zvýrazní jejich přirozenou barvu.

Doba působení se liší podle požadovaného výsledku a typu vlasů, od minimálně 3 minut na světlých podkladech a pro studené odlesky do maximálně 20 minut na tmavých podkladech s teplými odlesky.

Tipy pro udržení barvy vlasů při domácí péči

Doporučujeme zákazníkům používat BAREVNOU MASKU alespoň 1-2x týdně po umytí vlasů šamponem a jemného vysušení vlasů (přiložením ručníku), aby se odstranila přebytečná voda. Radíme pečlivě dodržovat dobu působení doporučenou salonem (vašim kadeřníkem), abyste se vyhnuli přílišnému zvýraznění a získali plnost barvy bez nežádoucích tónů, hebkost a lesk, aniž byste vlasy zatěžovali.

Instrukce

Umyjte si vlasy šamponem a osušte je jemně ručníkem. Nasaďte si jednorázové rukavice a naneste produkt rovnoměrně na celou plochu vlasů, nebo pouze na zvolené oblasti. Jemně vmasírujte do délek a konečků a rozčešte hřebenem. Nechte působit 3 až 20 minut v závislosti na požadované intenzitě. Opatrně opláchněte a upravte. 


10 barevných odstínů:
najděte si ten svůj !

Color Mask SILVER (stříbrná)

Perfektní pro eliminaci nežádoucích žlutých a oranžových odstínů na melírovaných vlasech nebo pro zachování jasu, lesku a studeného tónu přirozených či barvených vlasů. Je také ideální na přirozeně světlé vlasy, aby se zabránilo nežádoucím žlutým odleskům.

Ideální základ: 9-10.

.12 Color Mask Pearl Grey (perlově šedá)

Vhodná pro vytvoření odstínů šedé na světlých nebo odbarvovaných vlasech po tónování proti nažloutlým odstínům. Poskytuje jasné a extrémně zářivé odlesky.

Ideální základ: 9-10

.53 Color Mask Chocolate (čokoládová)

Perfektní pro zesílení nebo oživení sofistikovaných hnědých odlesků s teplými a hnědými odstíny. Pro delší udržení zářivě hnědé barvy, aniž by došlo ke ztrátě čistého odlesku.

Ideální základ: 4-5-6.

.35 Color Mask Caramel (karamelová)

Chcete-li vytvořit nebo udržet neobvyklé světle hnědé až blonďaté odlesky a získat teplou a přirozenou barvu. Perfektní odstín pro ty, kdo hledají zářivé a intenzivní odstíny.

Ideální základ: 5-6-7-8

.4 Color Mask Pure Copper (čistě měděná)

Nezbytná pro udržení smyslných vibrací měděných barev mezi jednotlivými barveními. Umožňuje získat různé výsledky dle základní barvy vlasů.

Ideální základ: 5-6-7. Na melírovaných základech 7-8, umožňuje vytvářet živé odstíny (výsledek na základu 7: čistá měď;  na základně 8: intenzivní měď).

.66 Color Mask Intense Red (intenzivní červená)

Ideální pro udržení a oživení zářivých a přitažlivých červených tónů. Nezbytný spojenec pro to, neztratit žádný odlesk na kosmetické červené, která tak zůstává plná a zářivá až do dalšího barvení.

Ideální základ: 4-5-6. Doporučuje se také oživit zesvětlení na základní barvě vlasů 6.

.31 Color Mask Sand (písková)

Pro ty, kteří milují blond vlasy s rafinovanými nuancemi; dodává pocit celkového vylepšení zesílením studeného tónu, aniž by snížil zářivost blond barvy.

Ideální základ: 8-9-10

.3 Color Mask Honey (medová)

Určeno pro ty, kdo milují teplé a zářivé odstíny blond, je ideální pro udržení sofistikované barvy zlatého medu.

Ideální základ: 8-9-10

.2 Color Mask Violet (fialová)

Okouzlí na první pohled intenzivními a hlubokými odstíny a dlouhodobě udržuje jasné a zářivé fialové odlesky.

Ideální základ: 4-5-6 kosmetická barva pro údržbu. Přírodní barva 5-6: pro získání odlesku. Doporučeno pro použití na odbarvované vlasy do základu 8–9, aby se vytvořily živé módní efekty.

.26 Color mask Pink (růžová)

Určená pro ty, kdo rádi vyniknou zajímavými a sofistikovanými odstíny, je ideální pro udržení živé a zářivé kosmetické barvy. Ideální pro vytváření nových odstínů na blond základech.

Ideální základ: 8-9-10