Oživující měděná maska na barvené vlasy

 • -30 Kč
Oživující měděná maska na barvené vlasy
search
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy
 • Oživující měděná maska na barvené vlasy

Color Mask Pure Copper (čistě měděná) 300ml - Dott.Solari Italy

Barevná maska na vlasy nezbytná pro udržení smyslných vibrací měděných barev mezi jednotlivými barveními. Umožňuje získat různé výsledky dle základní barvy vlasů. Ideální základ vašich vlasů: 5-6-7. Na melírovaných základech 7-8, umožňuje vytvářet živé odstíny (výsledek na základu 7: čistá měď;  na základně 8: intenzivní měď).

Více o produktu

469 Kč 499 Kč Sleva 30 Kč Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní.

387.60 bez DPH

Počet
skladem

DOTT.SOLARI
Dott.Solari - Color Mask PURE COPPER

Parametry

Typ produktu
Barvení vlasů
Masky na vlasy
Typ vlasů
Barvené vlasy
Melírované vlasy

Vyživující a oživující barevná maska na vlasy pro obnovu lesku a barvy vlasů 

COLOR MASK je řada výživných a oživujících barevných masek na vlasy pro obnovu lesku a barvy u barvených vlasů, které lze vzájemně mezi sebou kombinovat, vytvářet tak fascinující odstíny. Barevné masky pomáhají udržet barvu a lesk barvených vlasů, které vydrží až 5 mytí šamponem.

Díky COLOR MASK je možné rozjasnit barvu vašich barvených vlasů, dodat barvě hloubku a intenzitu a zároveň posílit strukturu vlasů.

BAREVNÉ MASKY

• Zvýrazní a oživí barvu pro bezkonkurenční lesk

• Chrání barvu před oxidací, zlepšuje trvanlivost barvy a dodává lesk 

• Dokonale vyživuje vlasy pro zdraví vzhled vlasů

BAREVNÉ MASKY jsou nepostradatelnou volbou:

• pro salon, pro vytvoření jedinečných barevných efektů specificky pro každého zákazníka a pro nabídnutí personalizované služby, která posiluje loajalitu vašich zákazníků.

• pro klienta, pro vyživení barvy a lesku vlasů mezi jednotlivými barveními. Na přírodních vlasech dodává lesk a svůdné odstíny.

Způsob použití:

Umyjte si vlasy šamponem a osušte je jemně ručníkem. Nasaďte si jednorázové rukavice a naneste produkt rovnoměrně na celou plochu vlasů, nebo pouze na zvolené oblasti. Jemně vmasírujte do délek a konečků a rozčešte hřebenem. Nechte působit 3 až 20 minut v závislosti na požadované intenzitě. Opatrně opláchněte a upravte. 

Tipy pro udržení barvy vlasů při domácí péči

Doporučujeme zákazníkům používat BAREVNOU MASKU alespoň 1-2x týdně po umytí vlasů šamponem a jemného vysušení vlasů (přiložením ručníku), aby se odstranila přebytečná voda. Radíme pečlivě dodržovat dobu působení doporučenou salonem (vašim kadeřníkem), abyste se vyhnuli přílišnému zvýraznění a získali plnost barvy bez nežádoucích tónů, hebkost a lesk, aniž byste vlasy zatěžovali.

Tipy pro salon

Barevnou masku lze použít po každém barvení nebo odbarvování k vytvoření nových a personalizovaných zvýraznění a odlesků barev. Masku lze rovněž použít po každém mytí k udržení a obnovení již dříve barvených vlasů. Na neošetřených vlasech (nebarvených) použití masky vlasy rozjasní a dodá novou vitalitu matným vlasům a zvýrazní jejich přirozenou barvu.

Doba působení se liší podle požadovaného výsledku a typu vlasů, od minimálně 3 minut na světlých podkladech a pro studené odlesky do maximálně 20 minut na tmavých podkladech s teplými odlesky.

Získané zvýraznění závisí na základu barvy, na který se barevná maska nanáší, a to jak na přírodní, tak na barvené / odbarvované vlasy. Čím menší pórovitost vlasů, tím delší je účinek: velmi porézní vlasy mají po absorpci pigmentů tendenci je velmi rychle uvolňovat. Čím jsou vlasy světlejší, tím větší je intenzita zvýraznění. Například aplikace čistě měděné masky na základu vlasů ve výšce 7 povede k odlesku v barvě čisté mědi, zatímco na základu 8 bude výsledkem intenzivní měděný odlesk.

Speciální složky:

Luminescine: patentovaná molekula, která dodává vlasům lesk a jas. Jeho působení, založené na fotoluminiscenci květiny divizny, je schopno transformovat UV záření na zdroj jasu pro vlasy, což jim dodává zářivý, jasný a mladý vzhled.

Arganový olej: tento vzácný olej, získávaný z plodů trnitého arganu, rostliny, která roste výhradně v jižním Maroku, byl po tisíciletí používán jako elixír krásy. Je bohatý na nenasycené kyseliny a vitamin E, které z něj činí drahocenný prvek pro zvlhčení, výživu a ochranu vlasů.

Vitamíny E (tokoferol) Vitamin C (askorbylpalmitát): vitamíny, ovlivňující růst a zdraví vlasů, takže jsou méně křehké.

Naše synergická směs vitamínů E a C posiluje vlasy a působí antioxidačně, čímž chrání kosmetickou barvu a zpomaluje její stárnutí.

Upozornění: Pokud máte čerstvě odbarvené (melírované) vlasy, tak doporučujeme počkat několik dní před nanesením barevné masky. Zároveň při prvním použití nechat masku působit kratší čas. Doporučujeme také vyzkoušet různé doby působení a intenzitu na melírovaných vlasech, například jen na malém prameni vlasů před nanesením na celou oblast hlavy. 

Recenze od spotřebitelů jsou ověřeny na základě nákupu v kamenné prodejně nebo on-line nákupu.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Hezky oživí barvu vlasů

Spokojenost..hezky oživilo barvu mých měděně barvených vlasů.

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne