Červená barevná maska na vlasy KAYPRO

  • -90 Kč
Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
search
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO
  • Červená barevná maska na vlasy KAYPRO

Color Mask Cherry Red KAYPRO 300ml

Výživná oživující červená barevná maska na vlasy bez amoniaku pro obnovu lesku a barvy u profesionálně barvených vlasů. Multifunkční složení, které v rámci jediné aplikace vyživuje vlasy do hloubky a uděluje vlasům jedinečné a zářivé barevné odstíny. 

Více o produktu

399 Kč 489 Kč Sleva 90 Kč Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní.

329.75 bez DPH

Počet
skladem

KAYPRO Italy
KAYPRO Color Mask Cherry Red 300ml

Parametry

Typ produktu
Barvení vlasů
Typ vlasů
Barvené vlasy

Červená barevná maska na vlasy

Profesionální výživné a oživující barevné masky na vlasy jsou určeny zejména pro obnovu lesku a barvy u barvených vlasů. Důležité je zvolit barvu barevné masky odpovídající odstínu barvy Vašich barvených vlasů. Lze je mezi sebou vzájemně kombinovat a vytvářet tak fascinující odstíny. Barevné masky pomáhají udržet barvu a lesk barvených vlasů, které vydrží až 5 mytí šamponem. Finální výsledek závisí na kvalitě vlasů, na použité barvě na vlasech, na správně zvoleném odstínu masky, době působení, barevném odstínu vlasů a dalších faktorech. Pro profesionální použití.

• Zvýrazní a oživí barvu pro jedinečný lesk.

• Chrání barvu před oxidací, zlepšuje trvanlivost barvy a dodává lesk.

• Dokonale vyživuje vlasy pro zdraví vzhled vlasů.

Způsob použití: Umyjte vlasy šamponem a osušte je jemně ručníkem. Nasaďte si jednorázové rukavice a naneste produkt rovnoměrně na celou plochu vlasů, nebo pouze na zvolené oblasti. Jemně vmasírujte do délek a konečků a rozčešte hřebenem. Nechte působit 3 až 15 minut v závislosti na požadované intenzitě. Opatrně opláchněte vodou a upravte. 

Tipy pro udržení barvy vlasů při domácí péči

BAREVNOU MASKU lze používat 1-2x týdně po umytí vlasů šamponem a jemného vysušení vlasů (přiložením ručníku), aby se odstranila přebytečná voda. Doporučujeme pečlivě dodržovat dobu působení doporučenou salonem (Vaším kadeřníkem), abyste se vyhnuli přílišnému zvýraznění a získali plnost barvy bez nežádoucích tónů, hebkost a lesk, aniž by jste vlasy zatěžovali. 

Upozornění: Pokud máte čerstvě odbarvené (melírované) vlasy, tak doporučujeme počkat několik dní před nanesením barevné masky. Zároveň při prvním použití nechat masku působit kratší čas. Doporučujeme také vyzkoušet různé doby působení a intenzitu na melírovaných vlasech, například jen na malém prameni vlasů před nanesením na celou oblast hlavy. 

Tipy pro salon

Barevnou masku lze použít k vytvoření nových a personalizovaných zvýraznění a odlesků barev. Masku lze rovněž použít po každém mytí k udržení a obnovení již dříve barvených vlasů. Na neošetřených vlasech (nebarvených) použití masky vlasy rozjasní a dodá novou vitalitu matným vlasům a zvýrazní jejich přirozenou barvu. Doba působení se liší podle požadovaného výsledku a typu vlasů, od 3 minut na velmi světlých podkladech a pro studené odlesky do maximálně 25 minut na tmavých podkladech s teplými odlesky.

Získané zvýraznění závisí na základu barvy, na který se barevná maska nanáší, a to jak na přírodní, tak na barvené / odbarvované vlasy. Čím menší pórovitost vlasů, tím delší je účinek: velmi porézní vlasy mají po absorpci pigmentů tendenci je velmi rychle uvolňovat. Čím jsou vlasy světlejší, tím větší je intenzita zvýraznění. Například aplikace čistě měděné masky na základu vlasů ve výšce 7 povede k odlesku v barvě čisté mědi, zatímco na základu 8 bude výsledkem intenzivní měděný odlesk.

Recenze od spotřebitelů jsou ověřeny na základě nákupu v kamenné prodejně nebo on-line nákupu.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Doporučuji, naprosto úžasná barevná maska na vlasy.

Opravdu skvělá barevná maska na oživení barvy. Barvu mi to úžasně oživilo a dodalo i lesk, takže moje kadeřnice musí ještě nějakou dobu počkat, než k ní půjdu :-)))

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne

Mohlo by vás také zajímat