Čokoládová barva na vlasy bez použití oxidantu KAYPRO

Čokoládová barva na vlasy bez použití oxidantu KAYPRO
search
  • Čokoládová barva na vlasy bez použití oxidantu KAYPRO
  • Čokoládová barva na vlasy bez použití oxidantu KAYPRO
  • Čokoládová barva na vlasy bez použití oxidantu KAYPRO
  • Čokoládová barva na vlasy bez použití oxidantu KAYPRO

Čokoládová intenzivní barva na odbarvené vlasy bez použití oxidantu. Doporučujeme vlasy nejdříve odbarvit na blond (a to i v případě, že máte již blond vlasy). Pro maximální výsledek vlasy lehce odbarvěte, aby došlo k „otevření“ vlasů a následně se nanášená barva dobře „uložila“ do vlasů). 

KAYPRO DIRECT CRAZY color Chocolate100ml / čokoládová

Více o produktu

267 Kč

220.66 bez DPH

Počet
skladem

KAYPRO Italy
KAYPRO DIRECT CRAZY color 100ml / CHOCOLATE - čokoládová

Parametry

Typ produktu
Barvení vlasů
Typ vlasů
Barvené vlasy
Melírované vlasy

Doporučujeme vlasy nejdříve odbarvit na blond (a to i v případě, že máte již blond vlasy). Pro maximální výsledek vlasy lehce odbarvěte, aby došlo k „otevření“ vlasů a následně se nanášená barva dobře „uložila“ do vlasů). Není vhodné nanášet na vlasy, které jsou nabarvené neprofesionálními barvami. Pro profesionální použití.

Barvy na vlasy DIRECT crazy color zahrnují všechny aktuální trendové kombinace odstínů. Tmavší barvy se mohou aplikovat na kterýkoli odstín vlasů, čímž se dosáhne buď syté barvy nebo lehkého zdůrazňujícího efektu. Světlejší barvy jsou určeny hlavně pro světlejší vlasy, které byly předem zesvětleny nebo odbarveny.

Tím barva DIRECT crazy color vstoupí do vlasů hlouběji a tudíž ve většině případů vydrží déle. Barvy DIRECT crazy color umožňují vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace. Crazy barva Direct vhodná pro odbarvené vlasy. Vhodná výška tónu vlasů je 7 a vyšší.


NÁVOD K POUŽITÍ:

Umyjte vlasy pouze šamponem a osušte je ručníkem. Naneste Direct crazy color rovnoměrně na suché vlasy po celé délce vlasů ve stejném množství. Nechte působit 20 - 40 minut, v závislosti na absorpci přípravku do vlasů a poté jemně a důkladně opláchněte pouze teplou vodou bez šamponu. Nyní je možné přistoupit ke stylingu. Doporučuje se, aby se nepoužívaly horké vlasové pomůcky jako je žehlička na vlasy hned po aplikaci Direct crazy color, aby se zachovala správné zachování provedené barvy. V žádném případě nemíchejte barvu s peroxidem! Neobsahuje amoniak ani peroxid. Pro profesionální použití.TIPY

k dosažení správného odstínu je třeba vlasy předem odbarvit

pro všechny odstíny udělejte předem test na malém pramenu vlasů

vlasy, které nebyly nikdy upravovány je dobré předem změkčit

barvy působí rychleji a drží lépe na chemicky upravovaných vlasech

Mohlo by vás také zajímat